Tworzymy praktyczne i przejrzyste sklepy internetowe

Sklep WWW powinien dobrze sprzedawać i budować stałe relacje z klientem

Dzięki doświadczeniu w tworzeniu sklepów internetowych budujemy sklepy, które są przystępne dla Twoich klientów! Ponadto poprzez usługę pozycjonowania i reklamy w wyszukiwarce Google oraz na portalach internetowych, zapewniamy popularność sklepu WWW w internecie, co przekłada się na wielkość sprzedaży!

Przystosowujemy sklepy internetowe do Twoich indywidualnych potrzeb

Nasze sklepy są proste w obsłudze, mają przejrzysty panel administracyjny, a proces zamawiania towarów może być wspomagany w bardzo szerokim zakresie - prezentacja oferty, zapytania ofertowe, indywidualne warunki handlowe, obsługa decyzji zakupu, negocjacje, informacje o realizacji zamówienia, system aukcyjny.

Posiadamy zróżnicowaną ofertę sklepów internetowych

Autorski sklep internetowy

Zbudowany na gotowej lub indywidualnej szacie graficznej, z prostym w obsłudze panelem do wprowadzania towarów w dowolnym podziale na kategorie i podgrupy, z systemem CMS do wprowadzenia treści podstron (np. regulamin, informacje o firmie), możliwością dokonywania zakupów z rejestracją lub bez rejestracji klienta, podgląd listy zamówień, definiowane sposobów płatności i transportu, moduły promocji, nowości. Nasz sklep można dowolnie rozbudować o zaawansowane importy danych, generowanie kodów rabatowych i inne indywidualne dedykowane rozwiązania dla Twojego biznesu.

Sklep zbudowany w oparciu o platformę PrestaShop

Jeśli potrzebujesz szybko zbudować sklep internetowy, to warto rozważyć zbudowanie sklepu na platformie PrestaShop. Grafikę wybierasz z szerokiej gamy szablonów, dzięki naszym doświadczonym programistom możemy szybko skonfigurować sklep, zostaje tylko wprowadzenie produktów i można sprzedawać w internecie!

Zaawansowany sklep internetowy

Zaawansowana wersja autorskiego sklepu internetowego. Posiada możliwość integracji z systemem do obsługi klientów CRM, z systemem do telefonicznej obsługi klientów Call Center, z systemami magazynów oraz zamówień ERP, a także z systemem zarządzania produkcją MRP.

Oferujemy instalację mierzenia sprzedaży (konwersji) w sklepach internetowych z poszczególnych kanałów online e-commerce do Google Analytics

20 lat lat

Doświadczenia w tworzeniu stron

108% %

Średni wzrost ruchu na stronach naszych klientów po roku pracy

2000+ +

Stworzonych stron i sklepów internetowych

bok@wizja.net Biuro Obsługi Klienta: +48 33 496 30 15 Dział techniczny: +48 33 496 30 01 Handlowcy: Beata: +48 725 963 011 Rafał: +48 695 863 013 Stanisław: +48 695 863 014