Zbudujemy i utrzymamy pozytywne relacje z Twoimi odbiorcami na Facebooku #mamyWizję

Facebook to największy portal społecznościowy na świecie

W Polsce jest ponad 16 milionów użytkowników Facebooka! Polacy korzystają z niego niemal codziennie. Taki potencjał marketingowy trzeba wykorzystać, dlatego w profesjonalny sposób poprowadzimy dla Ciebie fanpage, budując i podtrzymując relację z klientami oraz kreując pozytywny wizerunek firmy!

Fanpage przyniesie Twojej firmie nowe możliwości

Wizytówka w sieci społecznościowej
Narzędzie kreujące wizerunek firmy
Źródło opinii o firmie, produktach lub usługach
Miejsce budowania i podtrzymywania więzi z klientem
Kanał szybkiej i bezpośredniej komunikacji z klientem
Mechanizm wspierający sprzedaż i działania marketingowe

Prowadząc Twój fanpage zadbamy o każdy detal

Opracujemy indywidualną strategię

Na Facebooku nie ma miejsca na utarte schematy i szablonowe działania. Każda firma ma własną historię, misję, cele oraz określoną grupę klientów. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przygotowujemy i realizujemy odrębne strategie

Stworzymy profesjonalny fanpage

Od spójnej oprawy graficznej i kompleksowego uzupełnienia danych firmy, po utworzenie statycznych, dedykowanych zakładek z ofertami i promocją. Masz już własny Fanpage? Dopracujemy go tak, aby stał się profesjonalną wizytówką Twojego biznesu.

Przygotujemy szczegółowy plan publikacji

Specjalnie dla Twojej firmy stworzymy unikalne posty, które ukażą się na fanpage. Kreacje zostaną wykonane w oparciu o wybraną strategię i specyfikę Twoich fanów.

Podtrzymamy kontakt z Twoimi fanami

Żaden komentarz, zapytanie czy opinia nie mogą pozostać bez echa. Rozmawiamy, podtrzymujemy relacje i odpowiadamy na pytania klientów. Reagujemy w sytuacjach kryzysowych i angażujemy się w rozmowy z fanami.

Pamiętaj, że opieka nad fanpage to tylko zalążek promocji na Facebooku

Wielu początkujących marketingowców popełnia jeden, ale bardzo znaczący błąd - zamieszcza na fanpage wyłącznie odnośniki do oferty. Nie decyduj się na takie działanie. Zamiast tego zapewnij sobie kompleksową obsługę na miarę Twoich oczekiwań - sprawdź także ofertę kampanii reklamowych Facebook Ads.

1000

Tysiące interakcji z fanami naszych Klientów

2500+ +

Utworzonych reklam Facebook Ads

16 mln mln

Tylu Polaków aktywnie korzysta z Facebooka

bok@wizja.net Biuro Obsługi Klienta: +48 33 496 30 15 Dział techniczny: +48 33 496 30 01 Handlowcy: Beata: +48 725 963 011 Rafał: +48 695 863 013 Stanisław: +48 695 863 014