Bezpiecznie i skutecznie pozycjonujemy strony WWW

Od 1998 roku wypromowaliśmy dla kilkuset klientów tysiące haseł

Pozycjonowanie strony internetowej jest elementem promocji Twojej firmy w sieci. Charakteryzuje się świetną relacją wydatków do osiąganych wyników. Polega na osiąganiu jak najwyższych pozycji Twojej witryny w wyszukiwarkach takich jak Google, co ważne dla dobrze dobranych pod kątem efektywności słów kluczowych.

Czy pozycjonowanie jest mi potrzebne?

Samodzielnie lub z pomocą agencji pracujesz nad pozycjonowaniem swojej strony? Dopiero rozważasz, czy działania pozycjonujące www są Ci potrzebne? Przetestuj swoją witrynę z bezpłatnym audytem SEO od bielskiej agencji WizjaNet. Dzięki naszemu audytowi przekonasz się, co musisz poprawić. Więcej o pozycjonowaniu na naszym blogu.

Darmowy audyt strony

Adres strony internetowej
Adres e-mail

Słowa kluczowe ściśle dobrane pod Twój biznes i wyszukiwania

1. Rozmawiamy z klientem i rozpoznajemy jego potrzeby.
2. Przygotowujemy indywidualną strategię i dobieramy kanały promocji, konfigurujemy narzędzia do mierzenia efektu.
3. Ściśle dobieramy słowa kluczowe: wybieramy tylko te frazy, które generują prawdziwy i wartościowy ruch na stronie WWW.
4. Przeprowadzamy kompleksowy audyt strony WWW klienta.
5. Optymalizujemy kod strony WWW oraz poprawiamy znajdujące się na niej treści.
6. Udoskonalamy prowadzone działania w celu uzyskania jeszcze lepszych efektów.

Pozycjonowanie strony w WizjaNet z Bielska - mierzalne efekty

7. Przygotowujemy rzetelne, niezależne raporty ruchu, pozycji i działań.
8. Prowadzimy bieżący monitoring strony internetowej i zmian w ruchu.
9. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i stały kontakt z klientem.

A może pozycjonowanie lokalne?

Zależy Ci na dotarciu do klientów z Twojej okolicy? Przykładowo oferujesz usługi krawieckie w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach i Pszczynie albo sprzedajesz świeże warzywa z dostawą w Tychach lub Żorach. W takim wypadku idealnie sprawdzi się pozycjonowanie lokalne. Znamy sposoby, aby Twoja strona znalazła się wysoko w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Nasze działania są bezpieczne i skuteczne

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Skutki braku doświadczenia i umiejętności przy pozycjonowaniu stron mogą być bardzo kosztowne i spowodować zniknięcie strony z indeksu Google na wiele miesięcy lub nawet lat. Dlatego warto zaufać naszej firmie - ponad dwie dekady doświadczenia i tysiące wypromowanych haseł dla kilkuset klientów.

108% %

Średni wzrost ruchu na stronach klientów po roku pracy

2000+ +

Stworzonych stron i sklepów internetowych

5200+ +

Utrzymywanych stron internetowych

Obsługujemy firmy z całej Polski

W WizjaNet do wielu lat obsługujemy firmy z całej Polski, a nawet z zagranicy. Nawet jeśli Twoja firma mieści się w Gdańsku, czy Łodzi w kilka chwil możemy spotkać się w trakcie tele lub wideokonferencji i omówić pozycjonowanie strony www. Masz siedzibę w Bielsku-Białej , na Śląsku lub w Małopolsce? Przyjedziemy do Ciebie i na miejscu ustalimy wszystkie założenia SEO.

bok@wizja.net Biuro Obsługi Klienta: +48 33 496 30 15 Dział techniczny: +48 33 496 30 01 Handlowcy: Beata: +48 725 963 011 Rafał: +48 695 863 013 Stanisław: +48 695 863 014