Wnioski do pobrania

Wniosek o rejestrację domeny

Wykorzystywany w przypadku rejestracji nowej domeny na serwerach WizjaNet. Możesz również wypełnić wniosek elektronicznie, wydrukować i przesłać do nas skan na mail bok@wizja.net.

Pobierz

Wniosek o wydanie kodu Authinfo

Wykorzystywany w przypadku, gdy właściciel postanawia zmienić rejestratora domeny. Od momentu otrzymania kodu przejmuje pełne zarządzanie wyżej wymienioną domeną. Kod authinfo wydawany jest do 5 dni roboczych od dnia otrzymania podpisanego wniosku.

Pobierz

Wniosek cesji praw do domeny

Wykorzystywany w przypadku, gdy domena zmienia właściciela. Nie dotyczy przypadków, gdy podmiot zmienia formę prawną lub nazwę. W takich przypadkach wystarczy pismo.

Pobierz

Wniosek o zmianę delegacji domeny

Wykorzystywany w przypadkach zmiany serwerów DNS dla domeny na inne niż poprzednio serwery DNS. Wniosek powinien być podpisany i przesłany do nas.

Pobierz

Wniosek o transfer domeny bez zmiany delegacji

Przeniesienie prawa do obsługi domeny od podmiotu obecnie obsługującego domenę do WizjaNet. Wniosek powinien być podpisany i przesłany do nas.

Pobierz

Wniosek o zmianę danych abonenta domeny

Dotyczy przypadków, gdy podmiot zmienia formę prawną, nazwę lub adres. Wniosek powinien być podpisany i przesłany do nas.

Pobierz

Wniosek o transfer domeny z jednoczesną zmianą delegacji

Przeniesieniu prawa do obsługi domeny od podmiotu obecnie obsługującego domenę do WizjaNet. Wniosek powinien być podpisany i przesłany do nas.

Pobierz

Zmiana serwerów DNS

Jeżeli zdecydowali się Państwo tylko przekierować domenę na nasze serwery, to należy użyć adresów: dns.wizja.net lub dns2.wizja.net

Adresy i serwery DNS

Podczas zmiany delegacji domeny często widnieje pole "Nazwa serwera DNS" oraz "Adres IP" (serwera dns). Podawanie adresów IP nie jest konieczne, zalecamy podczas zmiany delegacji podawać tylko i wyłącznie powyższe nazwy serwerów DNS, a pola "Adres IP" pozostawić puste.

dns.wizja.net 91.217.242.20

dns2.wizja.net 188.165.207.100

bok@wizja.net Biuro Obsługi Klienta: +48 33 496 30 15 Dział techniczny: +48 33 496 30 01 Handlowcy: Beata: +48 725 963 011 Rafał: +48 695 863 013 Stanisław: +48 695 863 014