prośba o kontakt poczta.wizja.netFiltruj aktualności wg tagów: wizjanet, strony www, promocja stron www, utrzymanie stron www, domeny, hosting, crm, erp, mrp, elektroniczny dziennik, oświata, portale bielsko


2017-04-10
I kwartał 2017 podsumowanie
Początek roku w WizjaNet jest zawsze bardzo pracowity. Pierwszy kwartał 2017 roku zamykamy wieloma nowymi wdrożeniami i przede wszystkim utrzymaniem świadczonych przez nas usług na wysokim poziomie. czytaj więcej »


2017-03-28
Specjalizacja w reklamie mobilnej w ramach Google Partners
W ramach Programu Google Partners od niedawna posiadamy kolejną specjalizacje, tym razem w Reklamie Mobilnej. czytaj więcej »


2017-02-14
Tymczasem na boisku… drużyna WizjaNet Playarena
Od lutego WizjaNet sponsoruje (i kibicuje!) amatorską drużynę pierwszej ligi Playarena w Bielsku-Białej. czytaj więcej »


2017-01-26
Kilkaset wdrożeń aplikacji Faktury i rejestry VAT I JPK od WizjaNet
Pierwsze tygodnie nowego roku to dla nas przede wszystkim wdrożenia systemu Faktury i Rejestry VAT generującego m.in. plik JPK (Jednolity Plik Kontrolny). Przygotowaliśmy już kilkaset podmiotów do e-kontroli podatkowych. czytaj więcej »


2016-12-16
Sklep internetowy Lego
Z dumą prezentujemy stworzony dla naszego klienta sklep internetowy, gdzie także kupisz uwielbiane przez dzieciaki i rodziców klocki. czytaj więcej »


2016-12-13
5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o promocji i reklamie na Facebooku
Popularność Facebooka zachęca do wypróbowania jego możliwości reklamowych. Poznaj listę najważniejszych rzeczy, które ułatwią stawianie pierwszych kroków w portalu. czytaj więcej »


2016-11-23
Mobi Przedszkole w Strumieniu i System Kadrowo-Płacowy i Finansowo-Księgowy w Chorzowie
Nowe wdrożenia systemów dla oświaty - Chorzów oraz Strumień. czytaj więcej »


2016-10-31
Ponad 50 tysięcy inspekcji mobilnego systemu kontroli ABC Magazyny
Aplikacja ABC Magazyny to niezawodne narzędzie upraszczające i skracające czas procedury kontroli stanów magazynowych. czytaj więcej »


2016-10-19
Mobi Biblioteka czyli księgozbiory pod pełną kontrolą
Mobi Biblioteka, czyli dedykowane oprogramowanie dla bibliotek w placówkach oświatowych oraz miejskich, to jeden z wielu modułów Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą od WizjaNet. Oferuje o wiele więcej, niż samo prowadzenie inwentarzu księgozbiorów i kartoteki wypożyczeń. czytaj więcej »


2016-10-17
Ostatni dzwonek na przygotowanie się do e-kontroli
Wśród wielu osób zarządzających księgowością w gminach i miastach e-kontrole i zagadnienia związane z Jednolitym Plikiem Kontrolnym wywołują pewne obawy i wątpliwości. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ odpowiednio wcześniejsze przygotowanie do kontroli, czyli wdrożenie oprogramowania, pozwoli uniknąć kar. czytaj więcej »


2016-07-28
WizjaNet - oficjalny Partner Google
Przypominamy, że WizjaNet jest oficjalnym Partnerem Google. Status ten oznacza, że posiadamy zarówno wiedze jak i praktyczne umiejętności wymagane przez Google w tworzeniu reklam AdWords (linków reklamowych w Google). To dziś jedno z najskuteczniejszych narzędzi reklamowych w Internecie, dające natychmiastowe wyniki – reklama pojawia się na pierwszej stronie wyników Google zaraz po zatwierdzeniu reklamy. czytaj więcej »


2016-07-05
Przeprowadzka WizjaNet - zapraszamy do biura przy ulicy Legionów
Nowe miejsce, nowe pomysły, nowe realizacje i wdrożenia! Od poniedziałku (tj. 4 lipca) zmieniliśmy nasz adres, z ulicy Montażowej przenosimy się do nowej siedziby w kompleksie Nowe Miasto czytaj więcej »


2016-06-20
Serwis Praca Dla Ukrainy - pierwsza w Polsce platforma rekrutacji pracowników z Ukrainy
Kilka miesięcy temu ruszył portal Pracadlaukrainy.pl, który mieliśmy przyjemność stworzyć i wdrożyć. czytaj więcej »


2016-03-11
Nowy serwis dla Mokate w 10 wersjach językowych
Wśród ostatnio zrealizowanych przez nas projektów, na szczególną uwagę zasługuje serwis internetowy wykonany dla firmy Mokate. czytaj więcej »


2015-12-22
Szlachetna Paczka
Okres przedświąteczny to szczególna okazja, żeby dzielić się z innymi. W tym roku zaangażowaliśmy się w bardzo ważny i mądry projekt, jakim jest Szlachetna Paczka czytaj więcej »


2015-12-08
Nowy BIP - zgodny z aktualnymi wymogami
Zaktualizowaliśmy system BIP do nowych uwarunkowań prawnych związanych z dostępnością dla osób o ograniczonej sprawności. czytaj więcej »


2015-06-24
Kompleksowa usługa promocji serwisu
Wprowadzona przez nas usługa kompleksowej promocji serwisu w Internecie zyskuje coraz więcej sympatyków. Nasi klienci coraz chętniej korzystają z tego narzędzia rekomendując go, jako skuteczne w budowaniu marki i doskonałe do pozyskiwania nowych klientów. czytaj więcej »


2015-02-23
Nowy portal w Pszczynie
Zbudowaliśmy nowy portal informacyjny dla Gazety Pszczyńskiej. Znajdą się w nim ciekawe i rzetelne informacje o gminie i powiecie. czytaj więcej »


2014-11-28
Partnerstwo Google
Od 3 miesięcy jesteśmy już oficjalnym Partnerem Google. Posiadamy od wielu lat certyfikaty, które świadczą o wysokich kwalifikacjach w zakresie internetowych kampanii reklamowych. czytaj więcej »


2014-10-27
Nowy System Zarządzania Majątkiem
W tym roku uruchomiliśmy nowy system wspierający zarządzanie administrowanym majątkiem. Pierwsze wdrożenia to oświata w mieście Bielsko-Biała. czytaj więcej »


Idź do strony:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10