Działamy od 1998 roku

Zaufaj profesjonalistom

Posiadamy wdrożony certyfikat systemu jakości ISO 27001, jesteśmy partnerem Google oraz NASK. Ponadto od 2006 roku WizjaNet otrzymuje wyróżnienie Fair Play, które jest jednym z najbardziej szanowanych certyfikatów solidności przedsiębiorstw, a nasze usługi docenia kilkaset firm, stale z nami współpracując.

Postępujemy Fair

Od 2006 roku posiadamy certyfikat Fair Play. Jest on przyznawany firmom, które stosują szereg etycznych zasad postępowania nie tylko w relacjach z klientami, ale także pracownikami i społecznością lokalną. Działamy zgodnie z prawem i normami społecznymi, dzięki temu tworzymy zgrany zespół!

24 lata doświadczeń

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w zakresie usług informatycznych, programistycznych oraz promocją (e-marketingiem) w sieci. W szczególności jest to budowa i wdrażanie systemów zintegrowanych dla przedsiębiorstw i oświaty oraz tworzenie, utrzymywanie i promowanie systemów internetowych.

Zgrany i wykwalifikowany zespół

Zatrudniamy najlepszych specjalistów: doświadczonych programistów, zaufanych administratorów serwerów, profesjonalnych konsultantów i kreatywnych marketingowców. Budujemy systemy, w których pracuje aktywnie nawet kilkaset tysięcy użytkowników. Administrujemy klastrami serwerów zapewniającymi bezpieczeństwo i ciągłość działania.

Tworzymy własne systemy

Rozwijamy własną linię oprogramowania Wizja.ERP przeznaczoną dla biznesu oraz grupę systemów Wizja.OŚWIATA przeznaczoną dla sektora publicznego. Jednocześnie świadczymy usługi dostosowywania i wdrażania dedykowanych systemów dla klientów, którzy wymagają elastycznego rozwiązania bez kompromisów jakościowych.

25

lat doświadczeń

WizjaNet Sp. z o. o. działa od 1998r. Zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie usług informatycznych oraz programistycznych.

2700+
obsługiwanych firm
400tys
użytkowników systemów
1100+
obsługiwanych placówek oświatowych
212
pracujących serwerów
poczta@wizja.net Sekretariat: +48 33 496 30 00