Pracuj z nami

Nie jesteśmy wielką korporacją i nie chcemy nią być w przyszłości. Rozwijamy się rozsądnie i staramy się nad tym panować. Relacje w zespole oraz z klientami są dla nas bardzo ważne. Wzajemnie się wspieramy i chętnie wymieniamy doświadczenia. Ponad połowa pracowników pracuje tutaj ponad 10 lat. U nas drzwi do prezesa są zawsze otwarte. Jako pracodawca gramy Fair!

Jesteśmy rozwijającą się firmą technologiczną

Zatrudniamy blisko 30 osób i działamy na rynku od ponad 20 lat. Budujemy i wdrażamy systemy informatyczne dla przedsiębiorstw oraz oświaty. Jesteśmy również regionalnym liderem usług związanych z utrzymaniem firm w Internecie. Zajmujemy się również e-marketingiem w Internecie.

Oferty pracy:

Specjalista ds. wdrożeń systemów informatycznych


Prosimy o dopisanie na przesłanych ofertach pracy: 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WizjaNet sp. z o.o., 43-300 Bielsko - Biała, ul. Legionów 26/28, NIP: 5471837042 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji.


W ramach procesu rekrutacji administratorem danych osobowych jest: WizjaNet Sp. z o.o., 43-300 Bielsko - Biała, ul. Legionów 26/28, NIP: 5471837042

Przesłane dane osobowe przetwarzane są tylko w celu rekrutacji przez Administratora. Osobie zgłaszającej chęć pracy przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do usunięcia danych.

Wszystkie nabory niezależnie ogłaszamy na portalu pracy Aplikuj.pl

poczta@wizja.net Sekretariat: +48 33 496 30 00