Zaawansowana ochrona CloudFlare

wizjaNet-Blog
CloudFlare

  Globalna sieć zbudowana dla chmury, aby wszystko, co łączy się z Internetem było bezpieczne, prywatne, szybkie i niezawodne.

cloudflare Nowoczesne przedsiębiorstwa wkraczają w szybkim tempie w cyfryzację. Szybko przenoszą się na technologie chmurowe aplikacji masowych. Początkowo przedsiębiorstwa opierały się wyłącznie na urządzeniach sieciowych, ale z czasem wraz z postępem i złożonością Internetu przeniosły się do multi-cloud. Naprzeciw rozwiązaniom wychodzi Cloudflare jako zaawansowany system ochrony, który dostarcza szeroką gamę usług sieciowych wraz z zintegrowanymi dedykowanymi produktami, aby przechowywanie danych było bezpieczniejsze, a system wydajniejszy.CloudFlare jest firmą zajmującą się usługami bezpieczeństwa sieci i dostarczania treści. Przede wszystkim oferuje usługi przeciw atakom DDoS. Ich nowy DNS oparty na filtrowaniu, pozwala odczytywać informacje domeny po adresie IP. DNS działa szybciej i pozwala na śledzenie witryn, które stają się potencjalnym zagrożeniem. Ułatwia nowoczesnym przedsiębiorstwom przetwarzanie danych, zaprojektowane tak, aby wszystko co łączy się z Internetem było bezpieczne, prywatne, szybkie i niezawodne. Dzięki CloudFlare zabezpieczysz swoje witryny, interfejsy API wraz z aplikacjami internetowymi. Ochrona w firmie to podstawa.

CloudFlare zapewnia także pełny wgląd w dane analityczne dotyczące ruchu strony. Dzięki panelowi administracyjnemu można w dowolnej chwili sprawdzić najważnieskto i w jakiej lokalizacji odwiedził dany serwis wraz z zidentyfikowaniem botów, które nie są pożądane na stronie. Ruch do witryny można sortować według czasu, typu użytkownika i rodzaju ruchu. Sprawia, że strony internetowe działają szybciej, a posiadanie szybkiej strony jest skierowane dla użytkowników, aby pozostawali na danej witrynie dłużej i dokonywali konwersji. Opóźnienia szkodzą wynikom finansowym.

Najważniejsze założenia CloudFlare:

- ochrona i przyśpieszenie zewnętrzne;
Dzięki zabezpieczeniu i przyśpieszeniu skierujesz swój DNS do CloudFlare w kilka minut. Natychmiast włączysz usługi wydajności i bezpieczeństwa w tym CDN, WAF, DDOS, zarządzanie botami czy analitykę i optymalizację internetową.

- bezpieczne operacje wewnętrzne w jednej globalnej sieci;
Dzięki ochronie możesz uchronić swoich pracowników przed niepożądanymi sytuacjami. Chroń centra danych, łącząc je bezpośrednio z siecią CloudFlare w celu wejścia lub wyjścia do Interentu dostawców chmury.

- nowe aplikacje na platformie;
Dzięki możliwości nowych aplikacji możesz je rozszerzać bez wdrażania infrastruktury. Twój kod działa w każdym centrum danych w sieci, która jest oddalona o milisekundy od każdego użytkownika Internetu.

Dla kogo usługa Cloud Flare?

Przede wszystkim dla posiadaczy własnych serwerów lub VPS. Usługę możesz wykorzystać przy sklepach internetowych w szczególności w momencie gróźb atakami DDoS.

Jak działa CloudFlare?

Jest niczym pośrednik pomiędzy docelową witryną, a użytkownikami. CloudFlare na tych samych zasadach co proxy. Wszelkie podjęte działania w witrynie na samym początku trafiają do filtra usługi, który filtruje treści i wyłapuje wszelkie ataki i hakerów, przepuszczając przez warstwę treści niezainfekowane.

Dlaczego warto wybrać CloudFlare?

System zapewnia zintegrowany zestaw usług sieciowych, dostępnych z jednego pulpitu nawigacyjnego. Jest przeznaczony do uruchamiania każdej usługi na każdym serwerze w każdym centrum danych. Daje rownież elastyczną, internetową platformę do natychmiastowego wdrażania bez serwerowego kodu na całym świecie. Nie jest wymagane żadne oprogramowanie ani sprzęt. Prosta konfiguracja, użytkowanie i konserwacja.
cloudflare-jak-dziala


cloudlfare-dlaczego

Nasza firma WizjaNet w ramach usługi hostingu i utrzymania serwerów, uruchamia usługę CloudFlare dla naszych klientów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu.