Kampanie reklamowe

Promocja stron WWW
Strony WWW
Usługi Internetowe
WizjaNet

Wielu klientów firmy WizjaNet poznało wysoką skuteczność usługi pozycjonowania. Usługa ta polega na takim przygotowaniu i promocji strony aby znalazła sie ona jak najwyżej w wynikach wyszukiwaniach. Usługa ta jednak nie daje gwarancji pierwszego (czy też 2,3) miejsca i jej działanie nie jest ciągłe non-stop przez cały rok.

Firmy dla których ważna jest promocja wybranych produktów w szczególności w okresie sezonowym proponujemy reklamę w postaci linków sponsorowanych i boksów. Reklama w tej formie daje gwarancję wyświetlenia wyników w górnej części ekranu w okresie do wyczerpania budżetu. Co ważne - płaci się nie za wyświetlenia - a za kliknięcia - czyli za realnych internautów którzy odwiedzą stronę. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt - więcej informacji na stronie Linki sponsorowane
Koszt miesięczny tej formy reklamy zależy od popularności i liczby aktywnych słów i wynosi od 200-1000 zł. Kampania w onet.pl to minimalny wydatek 1500 zł netto, w google.pl 200 zł netto. WizjaNet od początku do końca kampani organizuje wszelkie formalności i sprawy techniczne - pomagamy także w doborze słów oraz raportujemy wyniki.