WizjaNet w prestiżowym programie Google Elevator

Google Ads
Promocja stron WWW
Usługi Internetowe
WizjaNet
WizjaNet w prestiżowym programie Google Elevator

Google coraz bardziej docenia działania WizjaNet, z czego niezmiernie się cieszymy! Końcem sierpnia spotkało nas wyróżnienie. Otrzymaliśmy zaproszenia do udziału w prestiżowym programie Google Elevator stworzonym dla najlepiej rozwijających się agencji ze statusem Google Partners.

Do udziału w programie zaproszono 20 firm w Polsce, które uzyskały najlepsze wyniki efektywnościowe prowadzonych kampanii reklamowych i stale poszerzają grono swoich klientów. Samo uczestnictwo w programie to dla nas docenienie naszej pracy i potwierdzenie jakości obsługi, jaką oferujemy w ramach realizowanych kampanii. Niemniej traktujemy je też jako kolejny etap rozwoju oraz możliwość zdobycia wiedzy od samego Google, co pozwoli nam podnieść jakość usług na jeszcze wyższy poziom.

Zatem najbliższe 6 miesięcy upłynie w WizjaNet pod znakiem intensywnych, indywidualnych szkoleń prowadzonych przez najlepszych praktyków w biznesie. Wszystko po to, by oferować jeszcze lepsze standardy, odkrywać nowe możliwości i opracowywać jeszcze skuteczniejsze kampanie reklamowe!

Więcej o kampaniach Google Ads, stanowiących istotną część oferty kompleksowego e-marketingu (obejmującego m.in. Facebook marketing, content marketing itd.), dowiecie się na tutaj.