WizjaNet - oficjalny Partner Google

Google Ads
Promocja stron WWW
Usługi Internetowe
WizjaNet

Przypominamy, że WizjaNet jest oficjalnym Partnerem Google. Status ten oznacza, że posiadamy zarówno wiedzę jak i praktyczne umiejętności wymagane przez Google w tworzeniu reklam Google Ads (linków reklamowych w Google).

To dziś jedno z najskuteczniejszych narzędzi reklamowych w Internecie, dające natychmiastowe wyniki – reklama pojawia się na pierwszej stronie wyników Google zaraz po zatwierdzeniu reklamy. Obecnie Google wypiera organiczne wyniki wyszukań wyświetlając nad nimi aż 4 reklamy. W praktyce oznacza to, że ekran wyników szukania w Google to w zdecydowanej większości linki reklamowe. Nie daj się zepchnąć na drugą stronę wyników, nic nie stoi na przeszkodzie, aby i Twoja firma znalazła się na czołówce!

Zalety linków reklamowych Google Ads

Linki reklamowe Google AdWords to pełna kontrola nad wydatkami – płacisz tylko za kliknięcie w reklamę, a nie za wyświetlenie w Google. Śledzimy i mierzymy wyniki kampanii, analizujemy je jeszcze w trakcie jej trwania, optymalizując ją pod kątem słów kluczowych, które ściągają na stronę realnie zainteresowanych klientów. Tworzone przez nas kampanie AdWords są dzięki temu tak efektywne i przynoszą wartościowy ruch na stronie naszego klienta.

Mówiąc najprościej – wiemy, jak ściągnąć klientów na Twoja stronę www!

Jesteś zainteresowany reklamą Google Ads? Czytaj więcej na naszej stronie.