Wdrożenie dla Urzędu Miasta Tychy

mobiDziennik
Oświata

W grudniu zakończyliśmy wdrożenie systemu obsługi przedszkoli dla Urzędu Miasta Tychy. Wdrożenie obejmowało wszystkie przedszkola miasta.

System zajmuje się szczegółową rejestracją obecności dzieci w przedszkolach z dokładnością do każdej minuty. Pozwala to na możliwie najbardziej sprawiedliwe naliczanie opłat za pobyt dziecka w przedszkolach. Jest to rozwiązanie innowacyjne pozwalające rejestrować dla przedszkola wszystkie umowy oraz indywidualne z tym związane ustawienia np. stawka za dziecko, różne opłaty za kolejne godziny, niestandardowe godziny w ramach obowiązku nauczania. W lokalnych mediach jest wiele informacji na ten temat zwłaszcza dotyczących pozytywnych skutków dla rodziców.

System pozwala nie tylko na szczegółową rejestrację czasu obecności dzieci. Pozostałe dostępne funkcjonalności to:

  • zarządzanie magazynem żywności przedszkola,
  • definiowanie jadłospisów,
  • rozliczanie posiłków,
  • szczegółowe rozliczanie opłat za pobyt w przedszkolu,
  • ewidencja wpłat za przedszkole.

Dla rodziców dostępny jest serwis internetowy, gdzie po zalogowaniu mają dostępne wszystkie informacje np. o szczegółowych naliczeniach w przedszkolu. Na naszych stronach można znaleźć więcej informacji na temat systemu dla przedszkoli. Jest to obecnie najbardziej zaawansowane w kraju rozwiązanie dla zarządzania przedszkolami.