W tym roku WizjaNet obchodzi jubileusz 2️⃣5️⃣-lecia istnienia firmy

wizjaNet-Blog
25-lecie WizjaNet

Po wielu latach działalności, obecnie:

1. stale obsługujemy ponad 3000 firm, dostarczając im rozwiązań i usług informatycznych, programistycznych oraz marketingowych,

2. zarządzamy ponad 250 pracującymi serwerami, które stanowią solidny fundament naszej infrastruktury. Dzięki nim zapewniamy niezawodność naszych usług,

3. obsługujemy ponad 1600 placówek oświatowych, codziennie usprawniając pracę nauczycieli i wspomagając przepływ informacji między kadrą szkolną, a uczniami i rodzicami,

4. z naszych systemów oświatowych korzysta ponad 750.000 użytkowników. 

Przez tyle lat stworzyliśmy wiele systemów dla firm, między innymi system ERP do zarządzania przedsiębiorstwem, system MRP do zarządzania produkcją, czy system CRM do zarządzania relacjami z klientami. Cieszymy się, że przez te wszystkie lata udawało nam się stanąć na wysokości zadania, tworząc dedykowane rozwiązania dla naszych klientów, nawet w bardzo specyficznych i skomplikowanych projektach!

Systemy dla oświaty pełnią ważną rolę w naszej firmie, przez lata z powodzeniem dostosowaliśmy nasze narzędzia do wymagań, które pojawiały się wraz z nowo wychodzącymi rozporządzeniami. Stworzyliśmy nowoczesny system Kadrowo-Płacowy umożliwiający dowolną kombinację prowadzenia kadr i naliczeń płac, pomiędzy jednostkami oraz CUW, a także nowoczesny i rozproszony system Finansowo-Księgowy przystosowany do obsługi wszystkich zagadnień związanych z finansami i księgowością. Nasze systemy wyposażone są w elektroniczny obieg dokumentów, który powiązany jest z bezpośrednimi księgowaniami.

Wieloletnia współpraca z dyrektorami i nauczycielami placówek oświatowych pomogła nam stworzyć systemy umożliwiające prowadzenie nowoczesnej szkoły XXI wieku. 

mobiDziennik czyli intuicyjny i rozbudowany dziennik elektroniczny sprawdza się we wszystkich typach placówek oświatowych. Nasz system wprowadziły nie tylko przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, ale także szkoły dla dorosłych. 

mobiPrzedszkole precyzyjnie rejestruje czas obecności poprzez integrację z czytnikami kart, a także umożliwia dostosowanie procesu naliczania opłat, w zależności od uchwał właściwych dla samorządu terytorialnego, w którym znajduje się placówka.

mobiBiblioteka pozwala na zdalne prowadzenie nowoczesnej biblioteki zintegrowanej z mobiDziennikiem.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić również usługi internetowe na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje między innymi pozycjonowanie stron WWW, reklamy na Facebooku, reklamy w Google, tworzenie nowoczesnych stron internetowych oraz hosting i rejestrację domen. Naszym celem jest pomaganie naszym klientom osiągać sukces w świecie online poprzez skuteczne działania i innowacyjne rozwiązania.

#MamyWizję dlatego stale tworzymy nowe produkty i udoskonalamy istniejące, aby zapewnić naszym klientom i partnerom najwyższe standardy obsługi poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Cieszą nas możliwości, jakie otwiera nam rosnąca liczba nowych klientów, co pozwala nam rosnąć razem z dynamicznie ewoluującym rynkiem.

Dziękujemy naszym pracownikom, którzy każdego dnia w znaczący sposób przyczyniają się do sukcesu firmy, a także naszym klientom i partnerom biznesowym za zaufanie i lojalność.

W imieniu całego zespołu WizjaNet dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam osiągnąć nasze cele! Dziękujemy, że jesteś z Nami!