Serwis Praca Dla Ukrainy - pierwsza w Polsce platforma rekrutacji pracowników z Ukrainy

Domeny
Hosting
Promocja stron WWW
Strony WWW
Usługi Internetowe
WizjaNet

Kilka miesięcy temu ruszył portal Pracadlaukrainy.pl, który mieliśmy przyjemność stworzyć i wdrożyć. Myli się jednak ten, który sądzi, że jest to kolejny serwis z ogłoszeniami.

Pracadlaukrainy.pl jest skierowana do konkretnej niszy, czyli do polskich pracodawców chcących legalnie zatrudnić obywateli Ukrainy i dla mieszkańców Ukrainy, którzy wiążą swoją przyszłość z rozwojem zawodowym w Polsce. Portal jest odpowiedzią na realne potrzeby rynku pracy, takie jak brak fachowców na lokalnym rynku pracy i skraca także do minimum proces rekrutacji fachowców zza wschodniej granicy.

Wygodna wymiana informacji i wiadomości pomiędzy zainteresowanymi stronami jest możliwa dzięki wprowadzeniu dwóch typów profilów: odpowiednio polskojęzycznego dla pracodawcy i profilu pracownika w języku ukraińskim. Profil pracodawcy w pozwala na zamieszczenia ogłoszeń oraz na przeglądanie utworzonych przez kandydatów profili. Osoba zainteresowana pracą w Polsce tworzy w serwisie swój profil osobisty, będący jego wirtualnym CV dla polskiego pracodawcy. Portal to także solidna dawka wiedzy zarówno dla polskich pracodawców jak i pracowników z Ukrainy. W Aktualnościach i Bazie Wiedzy odnajdziemy szereg wpisów dotyczących obowiązującego prawa zatrudniania osób z zagranicy, poznamy także niezbędne formalności, jakie powinny dopełnić obie strony oraz wiele innych, praktycznych informacji.