Platynowa Statuetka FairPlay trafiła w ręce WizjaNet. Bo gramy Fair od 10 lat!

Oświata
Systemy dla firm
Usługi Internetowe
WizjaNet
Platynowa Statuetka FairPlay trafiła w ręce WizjaNet. Bo gramy Fair od 10 lat!

24 listopada br. był szczególnym dniem dla WizjaNet – właśnie wtedy odebraliśmy Platynową Statuetkę Przedsiębiorstwa Fair Play na Finałowej Gali XX edycji programu w Warszawie. To wyróżnienie jest zwieńczeniem naszego dziesięcioletniego udziału w programie Fair Play. Co roku WizjaNet bez trudu przechodziła weryfikacje i audyt niezbędne do otrzymania Certyfikatu.

Czym jest certyfikacja Przedsiębiorstwa Fair Play?

Statuetka i Certyfikat Fair Play przyznawane są firmom, które na co dzień respektują wartości etyczne w relacjach z klientami, kontrahentami, pracownikami oraz lokalną społecznością, a także solidnie wywiązują się ze wszelkich zobowiązań finansowych. Etyka w końcu idzie w parze z biznesem!

Co certyfikat Fair Play oznacza dla naszych klientów?

To pewność, że współpracujesz z uczciwą, rzetelną firmą, która priorytetowo traktuje kwestie etyczne i to na każdej płaszczyźnie prowadzonej działalności. Przestrzegamy norm społecznych, szanujemy obowiązujące prawo. Decydując się na współprace z nami, wspierasz lokalny rynek oraz jego społeczność – uhonorowanie statuetką Fair Play to sygnał, że firma pozywanie kształtuje relacje z tutejszymi władzami i mieszkańcami.

O certyfikacji Fair Play przeczytasz także na stronie Fair Play WizjaNet.