Nowy portal w Pszczynie

Strony WWW
Usługi Internetowe
WizjaNet

Zbudowaliśmy nowy portal informacyjny dla Gazety Pszczyńskiej. Pod adresem www.pszczynska.pl każdy internauta znajdzie ciekawe i rzetelne informacje o swojej gminie i powiecie. Nad nowym portalem wspólnie z Gazetą Pszczyńską pracowaliśmy od wielu miesięcy. Wybraliśmy kierunek, w którym rozwijają się największe ogólnopolskie portale informacyjne.

Zamiarem Pszczyńskiej jest dotrzeć do czytelników wymagających, którzy nie tylko chcą przeczytać o tym, że gdzieś był wypadek albo jakaś grupa pojechała na wycieczkę, choć takie artykuły też oczywiście będą. Redaktorzy gazety chcą opisywać i dogłębnie analizować problemy, które dotyczą mieszkańców. Odpowiedzą na każdy sygnał. Największym atutem całego zespołu są doświadczeni dziennikarze, którzy nie boją się pisać prawdy i stawać w obronie tych, którzy tego potrzebują. Pszczyńska publikuje własne informacje, a nie tylko te przekopiowane ze stron urzędów, które można znaleźć na wszystkich lokalnych portalach.

Pszczynska.pl to w pewnym sensie kontynuacja portalu infopres.pl, ale też nowa jakość, jaka na pszczyńskim rynku internetowym powstaje. Czerpiąc z doświadczeń wcześniejszego portalu, pszczyńska stawia też na innowacje, na przystępną formę przekazu i jednocześnie na szybkość oraz jakość przekazywanych informacji.

Nowy portal to także przede wszystkim ujednolicenie marki. Od 2006 r. „Gazeta Pszczyńska” jest najchętniej kupowaną gazetę lokalną w powiecie pszczyńskim, która ma tysiące stałych czytelników! Informacje zdobyte przez dziennikarzy na bieżąco pojawiać będą się na portalu uzupełniane multimediami. W rozwiniętej, bardziej pogłębionej wersji znajdą się również w gazecie.

Pszczynska.pl to także skuteczna lokalna reklama. Dlatego zachęcamy firmy do reklamowania swoich usług.