Nowoczesny filtr antyspamowy

Hosting
Strony WWW
Usługi Internetowe
WizjaNet

Można zaryzykować stwierdzeniem że ostatni rok dla osób, które posiadają konta pocztowe może się kojarzyć z niesamowitą ilością niepożądanej poczty jaką otrzymują (spam). Korespondencja ta jest wysyłana albo przez firmy prowadzące jakieś kampanie informacyjno-reklamowe albo przez wirusy używające do tego zakażonych komputerów.

Klienci WizjaNet (użytkownicy kont pocztowych zainstalowanych na naszych serwerach) w dużo mniejszy sposób odczuwają ten problem, dzięki zastosowaniu nowoczesnego filtra antyspamowego. Filtr ten to grupa programów, które analizują każdy mail i w sytuacji kiedy:
- został wysłany przez wirusa
- zawiera wszelkie przesłanki że to spam po prostu go odrzucają. Filtr ten cały czas się samoaktualizuje (uczy), opierając się na także na ustalonych przez programistów zasadach logicznych, dzięki czemu bardzo rzadko się myli. Korespondencja odrzucona jest przechowywana przez jakiś czas.
Serwery WizjaNet korzystają też z jednego z najlepszych programów antywirusowych Kasperky (produkcji rosyjskiej), który jest aktualizowany co godzinę, prawie w 100% gwarantuje to bezpieczeństwo poczty pod względem wirusów. Jest to też jedno z najlepszych rozwiązań stosowanych wśród polskich providerów.
Kaspersky Anti-Virus należy do programów wykorzystujących najlepsze technologie antywirusowe. W produkcie tym po raz pierwszy zastosowano emulator procesora (w celu deszyfracji kodów), zewnętrzną bazę danych, mechanizm wyszukiwania w skompresowanych i spakowanych plikach, program przechwytujący wirusy "w locie"