Kilkanaście tysięcy złotych na szkolenia i ręka na pulsie, bo e-marketing zmiennym jest

Facebook Ads
Google Ads
Promocja stron WWW
Social Media
Usługi Internetowe
WizjaNet
Kilkanaście tysięcy złotych na szkolenia i ręka na pulsie, bo e-marketing zmiennym jest

Marketing internetowy to niezwykle specyficzna branża, którą charakteryzują nie tylko różnorodność zagadnień, ale przede wszystkim szybko zmieniające się trendy oraz mnogość niuansów ważących na efektywności kampanii. Nie wystarczy samo zainteresowanie tematyką. Tutaj liczą się lata doświadczenia, ciągła nauka, nieustanne poszerzanie kompetencji.

W WizjaNet kładziemy duży nacisk na praktykę i wiedzę, ponieważ nasze działania dla klientów zawsze opieramy na faktach i liczbach, a nie próbach czy domysłach. To podejście uwidacznia się w świetnych wynikach prowadzonych przez nas kampanii, bo żeby znać się na reklamach AdWords i Facebook nie można pobieżnie orientować się w temacie, lecz trzeba wykazywać pogłębioną znajomość zagadnień. W świecie reklamy Google i Facebook zmiany w narzędziach i zasadach promocji następują niemalże z dnia na dzień, dlatego tak ważne jest ich monitorowanie wraz z umiejętnością szybkiego reagowania na nie, jak również dostosowania się do aktualnych standardów.

Nieustannie śledzimy to, co dzieje się w obszarze naszej specjalizacji. Uczymy się tylko od najlepszych. Dlatego w ubiegłym roku w WizjaNet przeznaczyliśmy ponad 15 tysięcy złotych na kursy i podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych osób. Część naszego zespołu, odpowiedzialnego za e-marketing, uczestniczyła w szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez najznamienitszych szkoleniowców w kraju. W związku z tym nasi pracownicy rozpoczynają 2018 r. z kolejnymi certyfikatami, głównie z reklamy Facebook oraz AdWords, pełni zapału, głodni nowych wyzwań i ciekawi, co dla marketingu internetowego przyniosą następne miesiące!

Więcej o kampaniach Google Ads.

Więcej o reklamach Facebook Ads.