CMS.WizjaNet - pierwsze wdrożenia

Strony WWW
Usługi Internetowe
WizjaNet

Firma WizjaNet wykonała własny system CMS.WizjaNet, który w radykalny sposób przyspieszy wykonywanie stron o charakterze portalowym przez nasz zespół.

Oprogramowanie klasy CMS umożliwia budowanie serwisów www w oparciu o gotowe ale mocno definiowalne modułu. Zawartość modułów może być uzupełniana przez klientów, bez przygotowania informatycznego.
Oprogramowanie wyróżnia się dużym bezpieczeństwem przy zachowaniu pełnej elastyczności. Na uwagę zwraca też estetyczność wykonywanych serwisów i ich funkcjonalność. Wśród podstawowych modułów, które mogą być wykorzystywane to menu, artykuły, formularze, banery, teksty, pola edycji, raporty, sondy, ankiety, komentarze.
Serwis został wykonany w technologi Java przy wykorzystaniu baz MySQL.
Zostały wykonane pierwsze wdrożenia np. portal zarządzania aktualnościami z regionu dla firmy Bielsat sp. z o.o., portal polishleather.biz oraz serwis turystyczny dotyczący regionu, którego premiera odbędzie się we wrześniu 2004 roku.
Wszystkich klientów, którzy zamierzają wykonywać serwisy dynamiczne i interaktywne zapraszamy do współpracy, teraz wykonywanie takich stron www będzie jeszcze szybsze i tańsze.
Zapraszamy także do współpracy informatyków i firmy informatyczne, które są zainteresowane korzystaniem z produktu klasy CMS.