Nowy serwis www dla Paluch Sport z systemem zarządzania zajęciami

Domeny
Hosting
Promocja stron WWW
Strony WWW
Usługi Internetowe
WizjaNet
Nowy serwis www dla Paluch Sport z systemem zarządzania zajęciami

Nowa strona WWW dla Paluch Sport to jedna z naszych niedawnych, a zarazem najciekawszych realizacji, gdzie poza odświeżeniem samego wyglądu serwisu (standardowy CMS z galerią) stworzyliśmy kompleksowe narzędzie do zarządzania zajęciami klubu. Rozwiązanie przeznaczone jest dla menadżerów klubu, trenerów oraz rodziców dzieci zapisanych na zajęcia.

System umożliwia właścicielom kompleksowe zarządzanie działaniami w klubie Paluch Sport – pozwala m.in. planować terminy i miejsca treningów, układać harmonogramy wyjazdów i wycieczek klubowych, wyznaczać dokładne godziny odbioru dziecka. W celu usprawnienia prac oprogramowanie zaprojektowaliśmy tak, aby można było zapisać pojedynczy plan treningu w formie edytowalnego szablonu. Dzięki temu za pomocą kilku kliknięć da się go powielić i sprawnie wprowadzić do bazy kolejne rozpiski. Trenerzy prócz dostępu do szczegółowego kalendarza zajęć i wyjazdów mają także wgląd do danych kontaktowych rodziców i opiekunów. Wszystko w jednym miejscu!

Z kolei rodzice i opiekunowie małych sportowców mogą w każdej chwili sprawdzić daty i miejsca najbliższych spotkań oraz wyjazdów dziecka, a także upewnić się co do czasu jego odbioru. Za sprawą filtrowania wyszukiwanie informacji jest proste i trwa dosłownie chwilę.

Po prostu wygoda i doskonała organizacja w jednym miejscu!

Strona WWW Paluch Sport