Aktualności: elektroniczny dziennik

Filtruj aktualności wg tagów: wizjanet, strony www, promocja stron www, utrzymanie stron www, domeny, hosting, crm, erp, mrp, elektroniczny dziennik, oświata, portale bielsko


2018-06-29
mobiDziennik w Wałbrzychu
Kolejne miasto zdecydowało się skorzystać z naszych usług! W ramach projektu „Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w Gminie Wałbrzych” - Stworzenie i wdrożenie rozwiązania dziennika elektronicznego (E-Szkoła) uruchomiliśmy dla Gminy Wałbrzych mobiDziennik w 24 placówkach, wzbogacony o spersonalizowane funkcje! czytaj więcej »


2018-01-24
Więcej wygody i możliwości dla szkół, czyli integracja mobiDziennika z MobiBiblioteką
Coraz więcej szkół korzystających z elektronicznego mobiDziennika decyduje się na jego integrację z naszym programem do obsługi biblioteki – MobiBiblioteka. czytaj więcej »


2014-05-19
Dzienniki elektroniczne w Kętach
Podpisaliśmy umowę i wdrażamy zintegrowany system zarządzania oświatą w Kętach czytaj więcej »


2013-12-08
Ponad 8 tysięcy osób lubi nasz MobiDziennik
Na Facebooku już ponad 8 tysięcy osób lubi nasz dziennik elektroniczny. Bardzo nas to motywuje do ciężkiej pracy. Dziękujemy! czytaj więcej »


2013-05-15
Konkurs TIK? TAK!
Dziś zakończył się ogólnopolski konkurs TIK?-TAK! dla uczniów i szkół, który wspieramy jako sponsor czytaj więcej »


2013-03-21
Konferencje dla oświaty
W marcu uczestniczyliśmy w konferencjach w Krakowie, Oświęcimiu oraz Łodzi promując nasz dziennik elektroniczny czytaj więcej »


2012-11-21
Konferencja w Katowicach
Uczestniczyliśmy w VII Konferencji Naukowo-Metodycznej im. Janusza Trawki dla szkół, o temacie "Quo Vadis Szkoło?" czytaj więcej »


2012-09-20
Targi Edukacyjne
Jesteśmy obecni na targach edukacyjnych w Sosnowcu organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. czytaj więcej »


2011-12-19
Wdrożenie dla Urzędu Miasta Tychy
Zakończyliśmy kolejne wdrożenie w jednostce oświatowej systemu dla przedszkoli z rejestracją czasu obecności dziecka z wykorzystaniem czytników kart magnetycznych czytaj więcej »


2011-08-29
Szkoły bez tradycyjnych dzienników
Od września już 16 szkół pracujących na naszym dzienniku elektronicznym nie posiada całkowicie tradycyjnego dziennika lekcyjnego. czytaj więcej »


2011-06-13
Zakończenie wdrożenia oleśnickiej e-oświaty
Ruszył oficjalnie portal edukacyjny miasta Oleśnica. Jest to zwieńczenie 10-cio miesięcznego wdrożenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą. czytaj więcej »


2011-03-24
Innowacyjny elektroniczny dziennik
Zakończyliśmy proces testowania innowacyjnego produktu elektronicznego dziennika lekcyjnego dla szkół w oparciu o urządzenia iPod/iPad czytaj więcej »


2010-09-06
System zarządzania oświatą
Rozpoczęliśmy wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania oświatą dla miasta Oleśnica czytaj więcej »