Aktualności: wizjanet

Filtruj aktualności wg tagów: wizjanet, strony www, promocja stron www, utrzymanie stron www, domeny, hosting, crm, erp, mrp, elektroniczny dziennik, oświata, portale bielsko


2019-01-23
Tytuł Ambasadora Fair Play dla Marcina Tomany!
Prezes Zarządu firmy WizjaNet Marcin Tomana otrzymał tytuł Ambasadora Fair Play w Biznesie! Tytuł został wręczony podczas XXI Wielkiej Gali Finałowej Przedsiębiorstwa FairPlay. czytaj więcej »


2018-12-18
W dniu 24 grudnia nasza firma będzie zamknięta.
Za utrudnienia przepraszamy, w razie pytań prosimy o kontakt. czytaj więcej »


2018-09-12
WizjaNet ukończyła prestiżowy program Google Elevator
Google w ubiegłym roku zaprosiło nas do elitarnego grona 20 firm, które miały największe perspektywy wzrostu. Ukończyliśmy program Google Elevator z wynikiem 230% obrotów sprzed roku! czytaj więcej »


2018-09-03
WizjaNet jest jednym z partnerów wspierających Środkowoeuropejską Olimpiadę Matematyczną MEMO
Między 27 sierpnia, a 1 września w Bielsku-Białej odbyła się 12. Środkowoeuropejska Olimpiada Matematyczna (MEMO). To coroczny konkurs matematyczny organizowany od 2007 roku, w którym udział wzięło 11 reprezentacji krajów z Europy Środkowej. czytaj więcej »


2018-08-03
Oprogramowanie stron WWW trzeba aktualizować
Administrując stroną WWW, należy dbać o to, aby mieć jak najnowszą wersję swojego systemu CMS. Niestety praktycznie nikt nie zwraca uwagi na to, z jakiej wersji PHP on korzysta, a już w grudniu zakończy się proces wsparcia dla wersji PHP 7.0! czytaj więcej »


2018-07-24
Powszechnie instalujemy certyfikaty SSL
Certyfikat SSL poprawia bezpieczeństwo strony i pozycję w wyszukiwarce. W epoce RODO stało się to tym bardziej ważne, dlatego instalujemy go teraz dla większości klientów. czytaj więcej »


2018-06-29
mobiDziennik w Wałbrzychu
Kolejne miasto zdecydowało się skorzystać z naszych usług! W ramach projektu „Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w Gminie Wałbrzych” - Stworzenie i wdrożenie rozwiązania dziennika elektronicznego (E-Szkoła) uruchomiliśmy dla Gminy Wałbrzych mobiDziennik w 24 placówkach, wzbogacony o spersonalizowane funkcje! czytaj więcej »


2017-12-15
Platynowa Statuetka FairPlay trafiła w ręce WizjaNet. Bo gramy Fair od 10 lat!
24 listopada br. był szczególnym dniem dla WizjaNet – właśnie wtedy odebraliśmy Platynową Statuetkę Przedsiębiorstwa Fair Play na Finałowej Gali XX edycji programu w Warszawie. czytaj więcej »


2017-02-14
Tymczasem na boisku… drużyna WizjaNet Playarena
Od lutego WizjaNet sponsoruje (i kibicuje!) amatorską drużynę pierwszej ligi Playarena w Bielsku-Białej. czytaj więcej »


2016-10-31
Ponad 50 tysięcy inspekcji mobilnego systemu kontroli ABC Magazyny
Aplikacja ABC Magazyny to niezawodne narzędzie upraszczające i skracające czas procedury kontroli stanów magazynowych. czytaj więcej »


2016-07-05
Przeprowadzka WizjaNet - zapraszamy do biura przy ulicy Legionów
Nowe miejsce, nowe pomysły, nowe realizacje i wdrożenia! Od poniedziałku (tj. 4 lipca) zmieniliśmy nasz adres, z ulicy Montażowej przenosimy się do nowej siedziby w kompleksie Nowe Miasto czytaj więcej »


2015-12-22
Szlachetna Paczka
Okres przedświąteczny to szczególna okazja, żeby dzielić się z innymi. W tym roku zaangażowaliśmy się w bardzo ważny i mądry projekt, jakim jest Szlachetna Paczka czytaj więcej »


2015-06-24
Kompleksowa usługa promocji serwisu
Wprowadzona przez nas usługa kompleksowej promocji serwisu w Internecie zyskuje coraz więcej sympatyków. Nasi klienci coraz chętniej korzystają z tego narzędzia rekomendując go, jako skuteczne w budowaniu marki i doskonałe do pozyskiwania nowych klientów. czytaj więcej »


2014-11-28
Partnerstwo Google
Od 3 miesięcy jesteśmy już oficjalnym Partnerem Google. Posiadamy od wielu lat certyfikaty, które świadczą o wysokich kwalifikacjach w zakresie internetowych kampanii reklamowych. czytaj więcej »


2013-12-10
Statuetka przedsiębiorstwa FairPlay
Odebraliśmy po raz kolejny wyróżnienie przedsiębiorstwa FairPlay. Tym razem jest to złota statuetka. czytaj więcej »


2013-09-27
Wizja.ERP dla Radan
Podjęliśmy współpracę z firmą Nicom z rozwiązaniem Radan CAM. Jednocześnie powstało kompleksowe rozwiązanie dla firm zajmujących się obróbką blach ? Wizja.ERP + Radan CAM. czytaj więcej »


2013-05-15
Konkurs TIK? TAK!
Dziś zakończył się ogólnopolski konkurs TIK?-TAK! dla uczniów i szkół, który wspieramy jako sponsor czytaj więcej »


2013-02-21
Regulamin zgodny z prawem
Nasza firma nawiązała współpracę z kancelarią adwokacką, zajmującą się tworzeniem profesjonalnych regulaminów sklepów internetowych. czytaj więcej »


2012-12-10
Przedsiębiorstwo FairPlay
WizjaNet otrzymała po raz piąty wyróżnienie w ogólnopolskim programie Przedsiębiorstwo FairPlay czytaj więcej »


2012-11-22
Kolejne Certyfikaty Google AdWords
Już siedmiu naszych pracowników posiada Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google czytaj więcej »


Idź do strony:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8