Facebook to aktualnie największy portal społecznościowy na świecie i jeden z najczęściej odwiedzanych serwisów w internecie (według raportu Gemius zajmuje drugie miejsce, zaraz po wyszukiwarce Google). W samej Polsce swoje prywatne konto na Facebooku posiada ponad 14 milionów użytkowników. Widząc takie liczby trudno przecenić jego potencjał marketingowy i reklamowy, zważywszy na to, że jest on obecnie relatywnie tanim i bardzo szybkim medium dotarcia do klienta. Przedsiębiorstwom, którym zależy na budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami, kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy i stałej opiece nad ich profilem społecznościowym, oferujemy indywidualne rozwiązania z zakresu profesjonalnego prowadzenia i administrowania Fanpage.


Wykorzystaj potencjał Facebooka i realizuj z jego pomocą Twoje cele biznesowe!

Prowadzenie firmowego Fanpage


Fanpage jest przede wszystkim wizytówką firmy. Bardzo często pojawia się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania generowanych przez Google. W zależności od profilu działalności przedsiębiorstwa może spełniać różne funkcje. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę o zasięgu lokalnym, czy ogólnokrajowym, profesjonalnie prowadzony Fanpage i reklama na Facebooku stanowią wszechstronne narzędzie marketingowe dla każdego biznesu.


Czym jest Fanpage dla firmy?

  • Wizytówką w sieci społecznościowej.
  • Kanałem szybkiej i bezpośredniej komunikacji z klientem.
  • Wirtualnym biurem obsługi klienta.
  • Narzędziem kreującym wizerunek firmy.
  • Miejscem podtrzymywania i budowania więzi z klientem.
  • Źródłem opinii o firmie, produktach lub usługach.
  • Mechanizmem wspierającym sprzedaż i działania marketingowe.


Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Stworzymy profesjonalny Fanpage. Od spójnej oprawy graficznej i kompleksowego uzupełnienia informacji oraz danych o firmie, po utworzenie statycznych, dedykowanych zakładek z ofertami i promocją. Masz już własny Fanpage? Dopracujemy go tak, aby stał się profesjonalną wizytówką Twojego biznesu.
  • Opracowanie indywidualnej strategii. Na Facebooku nie ma miejsca na utarte schematy i szablonowe działania. Każda firma ma własną historię, misję, cele oraz określoną grupę klientów. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przygotowujemy i realizujemy odrębne strategie.
  • Moderacja i administracja Fanpage. Żaden komentarz, żadne zapytanie ani opinia na profilu Twojej firmy nie mogą pozostać bez echa. Przedsiębiorstwa istnieją na Facebooku po to, aby rozmawiać z klientami, podtrzymywać relacje z nimi i odpowiadać na ich pytania. Zawsze reagujemy w sytuacjach kryzysowych i angażujemy się w rozmowy z fanami.

Pamiętaj, że opieka nad Fanpage to tylko zalążek promocji na Facebooku. Wielu początkujących marketingowców popełnia jeden, ale bardzo znaczący błąd dotyczący prowadzenia firmowego Fanpage. Polega on na zamieszczaniu na nim wyłącznie odnośników do oferty i stałym zachęcaniu do zapoznania się z jej treścią. Nie decyduj się na takie działanie. Zamiast tego zapewnij sobie kompleksową obsługę na miarę Twoich oczekiwań - sprawdź również ofertę prowadzenie kampanii reklamowych Facebook Ads.


Jesteś zainteresowany prowadzeniem profilu na Instagramie, Twitterze czy G+? Kliknij i skontaktuj się z nami!