Aktualności: promocja stron www

Filtruj aktualności wg tagów: wizjanet, strony www, promocja stron www, utrzymanie stron www, domeny, hosting, crm, erp, mrp, elektroniczny dziennik, oświata, portale bielsko


2019-01-23
Tytuł Ambasadora Fair Play dla Marcina Tomany!
Prezes Zarządu firmy WizjaNet Marcin Tomana otrzymał tytuł Ambasadora Fair Play w Biznesie! Tytuł został wręczony podczas XXI Wielkiej Gali Finałowej Przedsiębiorstwa FairPlay. czytaj więcej »


2018-09-12
WizjaNet ukończyła prestiżowy program Google Elevator
Google w ubiegłym roku zaprosiło nas do elitarnego grona 20 firm, które miały największe perspektywy wzrostu. Ukończyliśmy program Google Elevator z wynikiem 230% obrotów sprzed roku! czytaj więcej »


2018-03-21
Kilkanaście tysięcy złotych na szkolenia i ręka na pulsie, bo e-marketing zmiennym jest
Nie wystarczy samo zainteresowanie tematyką. Tutaj liczą się lata doświadczenia, ciągła nauka, nieustanne poszerzanie kompetencji. czytaj więcej »


2017-11-28
Sezonowa kampania Facebook czyli jak podwoiliśmy ruch na stronie i pozyskaliśmy nowych klientów dla LionLOG
Tegoroczny sezon wakacyjny w WizjaNet obfitował w ciekawe projekty. Jednym z nich była kampania reklamowa na Facebook dla LionLOG – nowoczesnego systemu GPS dla motocykli, quadów, samochodów klasycznych i innych pojazdów turystycznych. czytaj więcej »


2017-09-25
WizjaNet w prestiżowym programie Google Elevator
Google coraz bardziej docenia działania WizjaNet, z czego niezmiernie się cieszymy! Końcem sierpnia spotkało nas wyróżnienie. Otrzymaliśmy zaproszenia do udziału w prestiżowym programie Google Elevator stworzonym dla najlepiej rozwijających się agencji ze statusem Google Partners. czytaj więcej »


2017-03-28
Specjalizacja w reklamie mobilnej w ramach Google Partners
W ramach Programu Google Partners od niedawna posiadamy kolejną specjalizacje, tym razem w Reklamie Mobilnej. czytaj więcej »


2016-12-13
5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o promocji i reklamie na Facebooku
Popularność Facebooka zachęca do wypróbowania jego możliwości reklamowych. Poznaj listę najważniejszych rzeczy, które ułatwią stawianie pierwszych kroków w portalu. czytaj więcej »


2016-07-28
WizjaNet - oficjalny Partner Google
Przypominamy, że WizjaNet jest oficjalnym Partnerem Google. Status ten oznacza, że posiadamy zarówno wiedze jak i praktyczne umiejętności wymagane przez Google w tworzeniu reklam AdWords (linków reklamowych w Google). To dziś jedno z najskuteczniejszych narzędzi reklamowych w Internecie, dające natychmiastowe wyniki ? reklama pojawia się na pierwszej stronie wyników Google zaraz po zatwierdzeniu reklamy. czytaj więcej »


2015-12-22
Szlachetna Paczka
Okres przedświąteczny to szczególna okazja, żeby dzielić się z innymi. W tym roku zaangażowaliśmy się w bardzo ważny i mądry projekt, jakim jest Szlachetna Paczka czytaj więcej »


2015-06-24
Kompleksowa usługa promocji serwisu
Wprowadzona przez nas usługa kompleksowej promocji serwisu w Internecie zyskuje coraz więcej sympatyków. Nasi klienci coraz chętniej korzystają z tego narzędzia rekomendując go, jako skuteczne w budowaniu marki i doskonałe do pozyskiwania nowych klientów. czytaj więcej »


2015-02-23
Nowy portal w Pszczynie
Zbudowaliśmy nowy portal informacyjny dla Gazety Pszczyńskiej. Znajdą się w nim ciekawe i rzetelne informacje o gminie i powiecie. czytaj więcej »


2014-11-28
Partnerstwo Google
Od 3 miesięcy jesteśmy już oficjalnym Partnerem Google. Posiadamy od wielu lat certyfikaty, które świadczą o wysokich kwalifikacjach w zakresie internetowych kampanii reklamowych. czytaj więcej »


2012-11-22
Kolejne Certyfikaty Google AdWords
Już siedmiu naszych pracowników posiada Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google czytaj więcej »


2012-10-03
Nowy serwis siatkarzy Jastrzębskiego Węgla
Zbudowaliśmy nowy serwis jednego z czołowych klubów siatkarskich w Polsce - Jastrzębskiego Węgla czytaj więcej »


2011-11-25
Portale dla Żywca
Wspólnie z firmą konsultingową Strada wykonaliśmy 2 nowe portale dla gminy Żywiec zajmujące się turystyką i kulturą czytaj więcej »


2011-08-22
Serwis internetowy dla PS Szczęśniak
Zakończyliśmy serwis internetowy dla firmy Pojazdy Specjalne Zbigniew Szczęśniak czytaj więcej »


2011-07-25
Wdrożenie systemu ERP dla AdaMusic
Zakończyliśmy kolejne wdrożenie zintegrowanego systemu ERP wraz ze sklepem internetowym według indywidualnych wymagań klienta czytaj więcej »


2011-01-28
Nowa strona internetowa
W końcu uruchomiliśmy nową stronę internetową. Nie jest to tylko nowa szata graficzna. Uaktualniliśmy całą zawartość. czytaj więcej »


2009-07-15
Rusza projekt unijny Akademia Przedsiębiorczości Klastra NTHills
WizjaNet jest partnerem programu unijnego, który ma na celu stworzenie warunków do transferu wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowym a biznesem w zakresie nowych technologii informatycznych czytaj więcej »


2008-07-11
Nowy serwis systemów zintegrowanych ERP/CRM/MRP
Uruchomiony został nowy serwis przedstawiający szczegółowo system Wizja.ERP/MRP/CRM czytaj więcej »


Idź do strony:   1 | 2