WizjaNet sp. z o. o. działa od 1998r. Zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie usług informatycznych oraz programistycznych. W szczególności są to usługi budowy i wdrażania systemów zintegrowanych dla przedsiębiorstw i oświaty oraz tworzenia, utrzymywania i promowania systemów internetowych.

 

W firmie zatrudnieni są specjaliści z branży IT. Są to doświadczeni programiści, zaufani administratorzy serwerów i profesjonalni konsultanci. Budujemy systemy, na których pracuje aktywnie nawet kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Administrujemy klastrami serwerów zapewniającymi bezpieczeństwo i ciągłość działania.

 

Rozwijamy własną linię oprogramowania Wizja.ERP przeznaczoną dla biznesu oraz grupę systemów Wizja.OŚWIATA przeznaczoną dla sektora publicznego. Jednocześnie świadczymy usługi dostosowywania i wdrażania dedykowanych systemów dla klientów, którzy wymagają elastycznego rozwiązania bez kompromisów jakościowych.

 

Nasze usługi docenia kilkaset firm, stale z nami współpracując. Są wśród nich takie firmy jak Żywiec Zdrój, Danone, General Electric, Iturri, FoodCare, Spetech, Makita, BMW, Mokate, wiele urzędów miast i jednostek samorządu terytorialnego.

 

Certyfikaty i akredytacje 

Internet dla firm WizjaNet Internet dla firm WizjaNet

Firma posiada wdrożony system jakości ISO 9001 oraz system zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001 świadczący o poważnym podejściu do bezpieczeństwa przetwarzanych danych.

 

Od 2007 roku WizjaNet otrzymuje wyróżnienie Przedsiębiorstwo FAIRPLAY, które jest jednym z najbardziej szanowanych certyfikatów solidności firm.

 

Firma jest Partnerem GOOGLE, co gwarantuje wysoką jakość w zakresie prowadzenia promocji Google. WizjaNet jest partnerem NASK w zakresie rejestracji domen internetowych.