Domeny - czy warto u nas?

  • Tracąc domenę - stracisz stronę, pocztę elektroniczną, efekty pozycjonowania. U nas żaden automat nie wyłączy Ci domeny, jeżeli zapomnisz zapłacić za domenę. Zadzwonimy i przypomnimy o płatności.
  • Jesteśmy partnerem NASK na takich samych zasadach jak wszystkie duże podmioty zajmujące się domenami.
  • Posiadamy wysokie standardy dotyczące bezpieczeństwa obsługi klienta.

Indywidualna obsługa

WizjaNet od ponad 15 lat pomaga klientom rejestrować i zarządzać domenami. W ramach rejestracji domen polskich jesteśmy partnerem NASK. Oznacza to, że nasza firma spełnia wymagania techniczne i wymagania związane z bezpieczeństwem obsługi domen. Partner Nask może szybciej, sprawniej i taniej rejestrować domeny polskie. Więcej na ten temat na stronie www.dns.pl.

W zakresie domen zagranicznych współpracujemy z największymi firmami rejestrującymi domeny. Każdą domenę jesteśmy w stanie zarejestrować natychmiast, jeżeli otrzymamy od klienta stosowne dokumenty.

Administracją i bezpieczeństwem domen zajmują się osoby, które mają doświadczenie w zakresie zarządzania danymi. Każdy kontakt z klientem jest rejestrowany w systemie obsługi klienta CRM. Zapewnia to profesjonalną obsługę klientów oraz stałe polepszanie jakości świadczonych usług, co zostało potwierdzone otrzymaniem wyróżnienia Przedsiębiorstwa FAIRPLAY oraz certyfikatem systemu zarządzania jakością ISO 9001 oraz certyfikatem systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001.

 

Adresy DNS:
dns.wizja.net 91.217.242.20
dns2.wizja.net 188.165.207.100
 

Sprawdź domenę

 

Aktualne ceny domen


Typ domeny
 
rejestracja przedłużenie

 Domeny
.pl

 

40 zł

 

90 zł
Domeny funkcjonalne .pl
(.com.pl, .net.pl, .info.pl,...)
30 zł 70 zł
Domena regionalna
.bielsko.pl
30 zł 50 zł
Pozostałe domeny regionalne
(katowice.pl, rybnik.pl ...)
30 zł 50 zł
Domeny
.com, .net, .info, .org, .biz
50 zł 70 zł
Domeny
.eu
50 zł 90 zł

Do powyższych cen należy doliczyć podatek VAT 23% 

Cennik obowiązuje do 31.12.2019 r.