2016-07-28
 
 

WizjaNet - oficjalny Partner Google

Przypominamy, że WizjaNet jest oficjalnym Partnerem Google. Status ten oznacza, że posiadamy zarówno wiedze jak i praktyczne umiejętności wymagane przez Google w tworzeniu reklam AdWords (linków reklamowych w Google). To dziś jedno z najskuteczniejszych narzędzi reklamowych w Internecie, dające natychmiastowe wyniki – reklama pojawia się na pierwszej stronie wyników Google zaraz po zatwierdzeniu reklamy.


Obecnie Google wypiera organiczne wyniki wyszukań wyświetlając nad nimi aż 4 reklamy. W praktyce oznacza to, że ekran wyników szukania w Google to w zdecydowanej większości linki reklamowe. Nie daj się zepchnąć na drugą stronę wyników, nic nie stoi na przeszkodzie, aby i Twoja firma znalazła się na czołówce!


Zalety linków reklamowych Google AdWords


Linki reklamowe Google AdWords to pełna kontrola nad wydatkami – płacisz tylko za kliknięcie w reklamę, a nie za wyświetlenie w Google. Śledzimy i mierzymy wyniki kampanii, analizujemy je jeszcze w trakcie jej trwania, optymalizując ją pod kątem słów kluczowych, które ściągają na stronę realnie zainteresowanych klientów. Tworzone przez nas kampanie AdWords są dzięki temu tak efektywne i przynoszą wartościowy ruch na stronie naszego klienta.
Mówiąc najprościej – wiemy, jak ściągnąć klientów na Twoja stronę www!

Jesteś zainteresowany reklamą Google AdWords? Czytaj więcej na naszej stronie - reklama Google


Tagi: promocja stron www


« powrót do listy aktualności