Filtruj aktualności wg tagów: wizjanet, strony www, promocja stron www, utrzymanie stron www, domeny, hosting, crm, erp, mrp, elektroniczny dziennik, oświata, portale bielsko


2018-05-14
Przerwa w dostawie usług
Część naszych serwerów nie działa od wczoraj, problem dotyczy tylko i wyłącznie wąskiej grupy klientów. Przerwa w dostawie usług spowodowana jest atakiem na naszą infrastrukturę typu DDOS, czyli zablokowanie działania z zewnątrz. czytaj więcej »


2018-03-21
Kilkanaście tysięcy złotych na szkolenia i ręka na pulsie, bo e-marketing zmiennym jest
Nie wystarczy samo zainteresowanie tematyką. Tutaj liczą się lata doświadczenia, ciągła nauka, nieustanne poszerzanie kompetencji. czytaj więcej »


2018-01-24
Więcej wygody i możliwości dla szkół, czyli integracja mobiDziennika z MobiBiblioteką
Coraz więcej szkół korzystających z elektronicznego mobiDziennika decyduje się na jego integrację z naszym programem do obsługi biblioteki – MobiBiblioteka. czytaj więcej »


2017-12-15
Platynowa Statuetka FairPlay trafiła w ręce WizjaNet. Bo gramy Fair od 10 lat!
24 listopada br. był szczególnym dniem dla WizjaNet – właśnie wtedy odebraliśmy Platynową Statuetkę Przedsiębiorstwa Fair Play na Finałowej Gali XX edycji programu w Warszawie. czytaj więcej »


2017-11-28
Sezonowa kampania Facebook czyli jak podwoiliśmy ruch na stronie i pozyskaliśmy nowych klientów dla LionLOG
Tegoroczny sezon wakacyjny w WizjaNet obfitował w ciekawe projekty. Jednym z nich była kampania reklamowa na Facebook dla LionLOG – nowoczesnego systemu GPS dla motocykli, quadów, samochodów klasycznych i innych pojazdów turystycznych. czytaj więcej »


2017-10-12
Nowy serwis www dla Paluch Sport z systemem zarządzania zajęciami
Nowa strona www dla Paluch Sport to jedna z naszych niedawnych, a zarazem najciekawszych realizacji, gdzie poza odświeżeniem samego wyglądu serwisu (standardowy CMS z galerią) stworzyliśmy kompleksowe narzędzie do zarządzania zajęciami klubu. czytaj więcej »


2017-09-25
WizjaNet w prestiżowym programie Google Elevator
Google coraz bardziej docenia działania WizjaNet, z czego niezmiernie się cieszymy! Końcem sierpnia spotkało nas wyróżnienie. Otrzymaliśmy zaproszenia do udziału w prestiżowym programie Google Elevator stworzonym dla najlepiej rozwijających się agencji ze statusem Google Partners. czytaj więcej »


2017-08-16
Oświata w Świętochłowicach z systemami od WizjaNet
Coraz więcej miast korzysta z naszych innowacyjnych systemów dla oświaty. Od czerwca br. do ich grona dołączyły także placówki edukacyjne leżące na terenie Świętochłowic. czytaj więcej »


2017-07-06
Wdrożenie Wizja.ERP dla NTI Company
Tegoroczne wakacje rozpoczęliśmy bardzo pracowicie, bo od wdrożenia naszego systemu Wizja.ERP dla NTI Company. czytaj więcej »


2017-04-10
I kwartał 2017 podsumowanie
Początek roku w WizjaNet jest zawsze bardzo pracowity. Pierwszy kwartał 2017 roku zamykamy wieloma nowymi wdrożeniami i przede wszystkim utrzymaniem świadczonych przez nas usług na wysokim poziomie. czytaj więcej »


2017-03-28
Specjalizacja w reklamie mobilnej w ramach Google Partners
W ramach Programu Google Partners od niedawna posiadamy kolejną specjalizacje, tym razem w Reklamie Mobilnej. czytaj więcej »


2017-02-14
Tymczasem na boisku… drużyna WizjaNet Playarena
Od lutego WizjaNet sponsoruje (i kibicuje!) amatorską drużynę pierwszej ligi Playarena w Bielsku-Białej. czytaj więcej »


2017-01-26
Kilkaset wdrożeń aplikacji Faktury i rejestry VAT I JPK od WizjaNet
Pierwsze tygodnie nowego roku to dla nas przede wszystkim wdrożenia systemu Faktury i Rejestry VAT generującego m.in. plik JPK (Jednolity Plik Kontrolny). Przygotowaliśmy już kilkaset podmiotów do e-kontroli podatkowych. czytaj więcej »


2016-12-16
Sklep internetowy Lego
Z dumą prezentujemy stworzony dla naszego klienta sklep internetowy, gdzie także kupisz uwielbiane przez dzieciaki i rodziców klocki. czytaj więcej »


2016-12-13
5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o promocji i reklamie na Facebooku
Popularność Facebooka zachęca do wypróbowania jego możliwości reklamowych. Poznaj listę najważniejszych rzeczy, które ułatwią stawianie pierwszych kroków w portalu. czytaj więcej »


2016-11-23
Mobi Przedszkole w Strumieniu i System Kadrowo-Płacowy i Finansowo-Księgowy w Chorzowie
Nowe wdrożenia systemów dla oświaty - Chorzów oraz Strumień. czytaj więcej »


2016-10-31
Ponad 50 tysięcy inspekcji mobilnego systemu kontroli ABC Magazyny
Aplikacja ABC Magazyny to niezawodne narzędzie upraszczające i skracające czas procedury kontroli stanów magazynowych. czytaj więcej »


2016-10-19
Mobi Biblioteka czyli księgozbiory pod pełną kontrolą
Mobi Biblioteka, czyli dedykowane oprogramowanie dla bibliotek w placówkach oświatowych oraz miejskich, to jeden z wielu modułów Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą od WizjaNet. Oferuje o wiele więcej, niż samo prowadzenie inwentarzu księgozbiorów i kartoteki wypożyczeń. czytaj więcej »


2016-10-17
Ostatni dzwonek na przygotowanie się do e-kontroli
Wśród wielu osób zarządzających księgowością w gminach i miastach e-kontrole i zagadnienia związane z Jednolitym Plikiem Kontrolnym wywołują pewne obawy i wątpliwości. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ odpowiednio wcześniejsze przygotowanie do kontroli, czyli wdrożenie oprogramowania, pozwoli uniknąć kar. czytaj więcej »


2016-07-28
WizjaNet - oficjalny Partner Google
Przypominamy, że WizjaNet jest oficjalnym Partnerem Google. Status ten oznacza, że posiadamy zarówno wiedze jak i praktyczne umiejętności wymagane przez Google w tworzeniu reklam AdWords (linków reklamowych w Google). To dziś jedno z najskuteczniejszych narzędzi reklamowych w Internecie, dające natychmiastowe wyniki ? reklama pojawia się na pierwszej stronie wyników Google zaraz po zatwierdzeniu reklamy. czytaj więcej »


Idź do strony:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10