2002-09-09
 
 

Płatności kartą kredytową

Na stronie internetowej WWW.WLADCAPIERCIENI.COM.PL istnieje możliwośc dokonywania płatności przy pomocy karty kredytowej. Płatności dotyczą zamawianych gadżetów związanych z filmem "Władca Pierścieni".
WizjaNet wykonała moduł płatności przy współpracy z firmą E-Card.
System eCard jest autoryzowany przez Visa i Europay (Mastercard), organizacje, które wydały karty płatnicze. System został zbudowany w oparciu o standardy tych organizacji.
System eCard oparty jest na najnowocześniejszym i jednym z najpopularniejszych na świecie systemów autoryzacji i obsługi płatności zbudowanym przez IBM.
System do obsługi internetowych transakcji jest zgodny ze standardami SET i SET/MIA (Merchant Initiated Authorization), które należą do najwyższych poziomów zabezpieczeń transakcji internetowych stosowanych na świecie. Oprogramowanie użyte do jego zbudowania posiada certyfikat zgodności ze standardem SET wydany przez organizację SETco .
Komunikacja między Klientem i serwerami Systemu eCard odbywa się zawsze w sposób bezpieczny, z wykorzystaniem 128-bitowego protokołu SSL, a jeśli Klient dysponuje odpowiednim bankowym certyfikatem z wykorzystaniem standardu SET.


Tagi: wizjanet


« powrót do listy aktualności