2012-07-11
 
 

Kolejne miasto z systemem dla przedszkoli

Zakończyliśmy wdrożenie dla wszystkich jednostek miasta Płock systemu zarządzania przedszkolami z kontrolą dostępu poprzez czytniki kart magnetycznych. Miasto Płock jest kolejnym miastem, które wdrożyło kompleksowe zintegrowane rozwiązanie rozliczania opłat za dzieci.

 

System pozwala na rozliczenie pobytu dziecka w przedszkolu na podstawie zjedzonych posiłków, obecności dziecka z dokładnością do każdej minuty, wszelkich dodatkowych zajęć, uwzględniających indywidualne ulgi, dopłaty i dofinansowania. System pozwala również na zarządzanie szczegółowym magazynem kuchni prowadzonym przez intendenta.

 

System pozwala na rejestrowania dokładnego czasu przyjścia i wyjścia dziecka z przedszkola. Rodzice i opiekunowie mogą posiadać karty magnetyczne, które pozwalają na zarejestrowanie dokładnego momentu w sposób szybki i prosty. Dodatkowo czytniki zostały wyposażone w klawiaturę pozwalającą na rejestrację również przy pomocy indywidualnego kodu PIN na wypadek, gdyby rodzic zapomniał karty magnetycznej.

 


Tagi: oświata


« powrót do listy aktualności