2009-02-13
 
 

Dziesięciolecie WizjaNet

Istniejemy już 10 lat ! Ten czas zleciał bardzo szybko, ale też bardzo produktywnie. Wszystko zaczeło się od spotkania kilku zapalonych informatyków, którzy mając tylko pomysły i chęci stworzyli spółkę WizjaNet.
Przez okres 10 lat przeżywaliśmy trudne i radosne chwile, bilans jest jednak wyjątkowo pozytywny. Na bardzo trudnym rynku udało się przetrwać i stworzyć stabilną, prestiżową firmę zatrudniającą kilkadziesiąt osób. Obserwowaliśmy także firmy konkurencyjne w zakresie naszej podstawowej działalności, czyli kompleksowej obsługi internetowej przedsiebiorstw. Firm tych było w sumie ponad 40! Niewiele z nich przetrwało i na dzień dzisiejszy te, które istnieją, nie są porównywalne pod względem wielkości, technologii i prestiżu z WizjaNet.
Przez te 10 lat rozwinęlismy również inne rozwiązania takie jak innowacyjne systemy zintegrowane dla przedsiębiorstw. Zbudowalismy również kilka liczących się lokalnych portali internetowych.
WizjaNet posiada wdrożony system jakości ISO 9001 oraz zdobyła wyróżnienie FairPlay.

Kilka dni temu w zaprzyjaźnionym Niedzwiadku odbyła się impreza rocznicowa, w której wzięli udział pracownicy i najważniejsi współpracownicy firmy. Były rozmowy, podsumowania, tańce i zabawa do białego rana. Mamy nadzieję, że za 10 lat będziemy mieli równie wyśmienite humory.


Tagi: wizjanet


« powrót do listy aktualności