prośba o kontakt poczta.wizja.net

Kompleksowa promocja stron internetowych 

Przedstawiamy ofertę szeroko pojętego, kompleksowego działania promującego Państwa serwis WWW w sieci Internet. Celem tych działań jest zwiększenie oglądalności serwisu pod kątem wartościowego klienta, pozyskanie zamówień oraz nowych klientów. Działania te są długoterminowe i nastawione na firmy, dla których strona internetowa jest istotnym kanałem pozyskiwania realnych klientów oraz kreowania pozytywnego wizerunku.

Działania promocji strony www

W szczególności wykonujemy następujące działania:

W ramach prowadzonej promocji określamy szczegółowe cele działań. W szczególności może to być:

Dlaczego warto prowadzić kampanie z firmą lokalną?

Do sprawnego prowadzenia kampanii potrzebny jest stały i ciągły kontakt z klientem. Wymiana informacji powinno być w obu kierunkach. Od klienta zbieramy informację o zmianach produktów, nowych ofertach, nowinkach technicznych i wszystkim co może się przydać w promocji. My klientowi przekazujemy nie tylko suche statystyki i wykresy, ale również przekazujemy subtelne informacje co się zmienia w zachowaniach ich klientów, gdzie zwiększają się konwersje, gdzie zmniejsza się oglądalność, co jest ważne w zakresie rozbudowy i modyfikacji strony. Do tego wszystkiego potrzebny jest stały kontakt i regularne spotkania. 

WizjaNet zajmuje się wykonywaniem i reklamowaniem serwisów internetowych od ponad 15 lat. Mamy duże doświadczenie w zakresie analizy i promowania serwisów internetowych. Zaufało nam ponad 1000 klientów, dla których wykonaliśmy ponad 1500 serwisów WWW. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie obsługi serwisów WWW, adresów internetowych, utrzymania danych oraz doradztwa w zakresie marketingu internetowego.

Nasze doświadczenie poparte jest certyfikatami, pozwalającymi nam świadczyć usługi na wysokim poziomie: