Specjalista ds. Sprzedaży usług internetowych dla firm

Szukamy osoby, która zajmuje się w sprzedażą usług internetowych dla firm takich jak kompleksowy e-marketing, hosting, strony internetowe.

Opis stanowiska:

  • rozszerzanie zakresu współpracy z obecnymi klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • udział w tworzeniu nowych produktów firmy
  • współpraca z działem kreatywnym e-marketingu
  • współpraca z zespołem programistów i webmasterów

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
  • znajomość trendów rozwoju usług internetowych oraz mediów społecznościowych
  • skuteczność działania i zaangażowanie
  • realizacja planów sprzedażowych
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji
  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz przedsiębiorczość
  • rzetelność, punktualność i terminowość w realizacji zadań
  • otwartość na nowe wyzwania
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki adekwatne do efektów pracy
  • rozwój umiejętności i udział w szkoleniach
  • pracę w eksperckim środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole
  • udział w ciekawych i nowoczesnych projektach IT
  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • samochód służbowy
  • narzędzia pracy adekwatne do stanowiska
  • dostęp do programu kart sportowych

 Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem w formie elektronicznej na email: rekrutacja@wizja.net z tematem "Przedstawiciel 2017/11"