Pracownik Biura Obsługi Klienta

Opis stanowiska:

Praca polega na kontakcie z klientami oraz prowadzeniu ich administracyjnej obsługi w zakresie usług związanych z serwisami internetowymi.
Zatrudnienie w biurze w Bielsku-Białej, w stałych godzinach, w miłym gronie, w stabilnej firmie z lokalną renomą.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów (telefon, komunikacja internetowa).
  • Rzetelność i terminowość realizacji zadań.
  • Skuteczność działania i zaangażowanie.
  • Wymagane doświadczenie w pracy z obsługą klienta biznesowego.
  • Wskazana znajomość trendów, rozwoju usług internetowych oraz mediów społecznościowych.
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office.

Oferujemy:

  • Stałą pracę na pełny etat w stabilnej firmie.
  • Dobre warunki wynagrodzenia oraz system premiowy.
  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole.
  • Szkolenie i rozwój w zakresie nowych technologii IT.
  • Uczestnictwo w ciekawych i rozwojowych projektach.
  • Dostęp do programu kart sportowych.

Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem w formie elektronicznej na email: rekrutacja@wizja.net z tematem "BOK 2016/02"